Про забудовника

Група компаній «Нова Будова» чітко усвідомлює, що найбільш цінний її ресурс – люди. Жоден з наших проектів не став би можливим без повного занурення у справу як наших співробітників, так і партнерів.

Співпрацюючи лише з найкращими компаніями та використовуючи топові продукти ринку девелопменту, ми можемо ручатись за якість та комфорт нашого житла.

Наша головна ціль – якісний рух вперед та постійна робота над удосконаленням уже існуючих продуктів та послуг, а також імплементація та випробування нових.

У недалекому майбутньому ми прагнемо розширення не лише стратегічного, але і географічного, саме тому ми маємо плани по виходу на регіональний ринок як девелопер якісного житла. Радимо не втрачати нас з поля зору, бо ми беремось лише за проекти, які нам пристрасно цікаві, а це один з найважливіших чинників їх успішної реалізації.

Також ми любимо і не боїмось розвитку, навіть якщо це складно чи не надто швидко. Ми у бізнесі продуктів тривалої реалізації, тому знаємо як чекати і думати у довгостроковій перспективі. ГК «Нова Будова» не лише продає квартири, але і намагається сформувати міцні зв’язки, як з мешканцями та партнерами (саме тому ми дуже любимо сервіс та прививаємо його нашим працівникам), так і з громадою.

Ми завжди зацікавлені у тих, кому не байдуже і хто прагне змін на краще. Ми раді бачити у своїх рядах тих, для кого «неможливо» – це лише новий рівень складності, а турбота про комфорт і бажання втілювати мрії клієнтів – щирі. Ми хочемо вдосконалювати цей світ, навіть якщо це і відбуватиметься через зміну звичного уявлення про будівництво. Ми не про будинки; ми про місця, де хочеться жити.

Дозвільна документація

З 2005 року вже близько 3000 сімей довірились нам. Ми завжди готові надати усі необхідні документи, щоб допомогти Вам зробити правильне рішення.

Наші партнери

Вгору