Російська баня

Споконвіку лазня була найбільшою цілющою силою, здатною вилікувати недуги хворих і повернути бадьорість здоровим.
Наша російська баня на дровах - це те, що треба, аби скинути вантаж буденних турбот.

Виконана з дерева, вона справляє враження не тільки своєю екологічністю та функціональністю, а і великими розмірами. Спекотна парна, наповнена чарівним ароматом запашних трав, житнього хліба і лугового меду, та хороший віник в умілих руках банщика, - усе це здатне створити диво на землі. А після баньки Вашу втому як рукою зніме, піде геть нудьга і в’ялість, тіло набуде легкості, а помисли - чистоти.

Баня складається з трьох частин. Перша кімната є невеликою вітальнею, де з комфортом можна відпочити, і в якій з легкістю зручно розташовуються до 10 осіб.
Усі приміщення обшиті натуральною деревиною, яка, окрім своїх природних якостей, має ще одну безперечну перевагу – забезпечує такий теплообмін, що влітку всередині не надто спекотно, а взимку – не холодно.

Власне баня є також достатньо великою і має функцію регулювання пари, що дозволяє вибрати температурний режим кожному на свій власний смак. Клієнт може сам обрати, як йому паритись – в сухому повітрі чи у вологому.

Добре напарившись, клієнт має можливість охолодитись з усіма можливими зручностями. В асортименті є велика дерев’яна діжка, куди можна зануритись повністю, спеціально прикріплений дерев’яний ківш з холодною водою та звичайний душ для тих, кому холодна вода не подобається.

Баня розташована у мальовничому та зеленому куточку житлового району так, що до неї легко дістатися, і в той же час зберігається атмосфера приватності та інтимності, що безперечно важливо при здійснення ритуалів краси та здоров’я.Російська баня на дровах працює за попередньою домовленістю.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0677500303