Центр Меблів ''Краса''

Центр меблів «Краса» є одним з найбільших меблевих магазинів Кам'янця - Подільського.


Магазин займає перший поверх Офіс-центру «Нова Будова». Його розташування є зручним для покупців, адже він знаходиться неподалік від центру міста, що дає можливість швидко дістатися до магазину, як пішки, так і на автомобілі. Для автомобілів гостей Центру меблів, передбачений спеціальний майданчик для паркування.

Коли Ви заходите в магазин, першим, що впадає в око, стає широкий вибір товарів. Асортимент продукції вражає своєю різноманітністю та вишуканістю. Без сумніву, кожен, хто завітає до магазину «Краса», знайде для себе річ за смаком. Якщо ж все-таки чогось немає в наявності, то продавці-консультанти допоможуть вам оформити замовлення, яке буде доставлене найближчим часом.

У Центрі меблів «Краса» можна придбати якісні дивани, ліжка, столи, шафи та люстри гарної за доступною ціною. Магазин може виконати побажання будь-якого клієнта і вразить не тільки великим асортиментом найрізноманітніших товарів, але й запропонує широкий діапазон цін.

Привітні та уважні продавці-консультанти допоможуть кожному клієнту у його виборі і порекомендують саме те, що найкраще підійде саме до Вашої потреби. Завдяки команді майстрів Ви матимете можливість уникнути клопоту зі збору та доставки товару – остання для жителів міста безкоштовна.
Постійні акції та система знижок за дисконтними картками приваблюють покупців не лише міста, але й району. Одним словом, завітайте до Центру меблів «Краса» та відчуйте задоволення від правильного вибору!


 


Також працює інтернет-магазин за адресою: www.mebli-krasa.com.ua
Усі питання можна поставити за телефонами: 9-67-16, 0673814199.