Амбулаторія сімейної медицини

На території Житлово-комерційного комплексу «Нова Будова» функціонує амбулаторія сімейної медицини. У ній працюють два терапевти та один сімейний лікар, які приймають пацієнтів за розкладом, а також відвідують хворих вдома.

 

Прийом пацієнтів відбувається почергово всіма трьома лікарями по три години, після чого вони починають щоденний обхід пацієнтів дільниці.
Усі лікарі мають за плечима великий досвід лікування дорослих та дітей, їхня кваліфікація підтверджена багатьма дипломами та пройшла випробування часом.

Сімейна амбулаторія обладнана кабінетом для кардіограм, що дозволяє суттєво полегшити доступ пацієнтів до цієї процедури. Мешканці дільниці отримують лікувальні послуги за розкладом та без черг. Кабінети обладнані не просто як прийомні пункти хворих для огляду, а мають також необхідне устаткування для проведення лікарських процедур та діагностики.
Амбулаторія, що знаходиться на території житлового комплексу, має на меті полегшення доступу мешканців до медичних послуг, яких вони можуть потребувати. Зручний графік прийому лікарів почергово дозволяє уникнути такого неприємного явища, як черги.

Оскільки сімейна амбулаторія створена за сприяння керівництва Житлово-комерційного комплексу «Нова Будова», то компанія надає усю можливу допомогу для покращення умов обслуговування пацієнтів. Щоквартально відбуваються перевірки усього устаткування та відбувається закупівля найнеобхідніших ліків.Години прийому в амбулаторії та розклад роботи лікарів можна знайти за адресою:
вул. Князів Коріатовичів, 25, І поверх офіс-центру, вхід з двору.