Увійти  \/  Зареєструватися

Будь-ласка, авторизуйтесь

Правила

ПРАВИЛА ФОРУМУ

Ці правила обов'язкові для виконання всіма користувачами. До порушників будуть застосовуватися адекватні заходи, аж до бану. Будь-яку вимогу модераторів і адміністрації форуму потрібно виконувати неухильно, не вступаючи в суперечки.
Адміністрація залишає за собою право видалити Ваш аккаунт і всі прояви Вашої активності на форумі без пояснення причин. Повідомлення і теми, що порушують ці Правила, можуть бути видалені, переміщені або виправлені модераторами і адміністрацією форуму без повідомлення їх авторів.
Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх порушення, тому ми рекомендуємо Вам уважно їх вивчити. Незрозумілі моменти Ви завжди можете уточнити в адміністрації. Зареєструвавшись, Ви підтверджуєте, що згодні з цими Правилами, берете на себе зобов'язання виконувати їх і несете персональну відповідальність за їх порушення.
P.S. Усе те, що з якихось причин не було вказано в цих правилах, залишається на розсуд адміністрації форуму.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Форум модерується - адміністрація контролює тематику форуму, його зміст і дотримання учасниками Правил форуму. Завдання модератора - стежити за дотриманням Правил форуму і за можливості допомагати всім учасникам форуму у вирішенні їхніх питань. Основою для модерування є формальний контроль за дотриманням цих Правил, однак дії модератора можуть виходити за рамки формального контролю - модератор у своїй роботі керується Правилами, здоровим глуздом і своїм досвідом.

1.2. Запитання модератору рекомендується ставити в ПП. Якщо Ви не згодні з діями модератора стосовно Вас або до інших учасників форуму, якщо Ви не знайшли з ним взаєморозуміння шляхом взаємоввічливого спілкування через ПП, Ви можете звернутися до адміністратора або ж просто покинути форум. Спірні питання вирішуються в індивідуальному порядку. Публічне обговорення на форумі (у назві теми, тілі повідомлення, репутації, підписі і т.д.) дій адміністрації заборонено - для цього є ПП.

2. РЕЄСТРАЦІЯ

2.1. При виборі логіну бажано використовувати тільки англійські літери і цифри (не більше 3 цифр), використання інших знаків / спецсимволів небажане.
ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ (у разі порушення цих пунктів аккаунт може бути видалений без попередження):
а) реєструвати безглузді логіни, типу «qwertyuiop», «poiuyt», «щзщлзщ», «454прцц», а також логіни, що складаються з одних цифр або тільки з голосних / приголосних букв, а також логіни, що містять нецензурні слова або не відповідають загальноприйнятим нормам моралі;
б) використовувати аватари, які не відповідають загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, відверто еротичного змісту, або містять ненормативну лексику (пам'ятайте, що форум можуть читати діти). У разі порушення такі аватари будуть видалятися без попередження з винесенням покарання у вигляді зауваження та пониження репутації. При повторному порушенні, аккаунт буде видалено;
в) використовувати в якості логіну адреси сайтів, а також іншу інформацію рекламного характеру;
г) реєстрація одним користувачем двох і більше аккаунтів . При виявленні декількох реєстрацій, проведених з одного і того ж комп'ютера або з одної IP-адреси (ботів), адміністрація залишає за собою право видаляти такі аккаунти, незалежно від кількості повідомлень, набраних Вами на форумі під цими аккаунтами. Якщо у Вас локальна мережа з одною IP-адресою або кілька користувачів за одним комп'ютером, перед реєстрацією Ви можете повідомити про це адміністрацію сайту;
д) реєстрація логіну типу «Адмін», «Модер», «Головний» і т.п . Такі аккаунти видаляються без попередження, а при повторній спробі реєстрації з подібним логіном Ви будете назавжди позбавлені доступу на форум (бан по логіну та по IP-адресі);
е) реєстрація логінів, схожих на вже наявні на форумі, а також використання однакових аватарок. Якщо до адміністрації форуму надійде скарга від власника раніше зареєстрованого логіна або аватара, Ви будете повідомлені про це і зобов'язані підібрати собі інший логін або аватар. Щоб подивитися вже наявні логіни, натисніть внизу сторінки форуму на слово «Список користувачів».
2.2. Адреса електронної пошти, яка була вказана Вами при реєстрації, має бути діючою та активною. Надалі на цю адресу Ви будете отримувати повідомлення форуму. За замовчуванням, вказана при реєстрації адреса Вашої електронної пошти недоступна для перегляду іншими учасниками.
2.3. Аккаунти учасників, які не мають жодного повідомлення протягом двох місяців після реєстрації, або що не виявляли активність на форумі більше 3-х місяців, можуть бути видалені.
УВАГА: не варто намагатися «відзначитися» на форумі, набиваючи безглузді пости. Такі пости не будуть зараховані, більше того, Ви можете отримати попередження або більш суворе покарання.
2.4. Пам'ятайте, що Ви несете персональну відповідальність за свій аккаунт, а також за всі дії, зроблені з Вашого облікового запису.

3. ДОЗВОЛЕНО І ВІТАЄТЬСЯ

3.1. Створення нових тем (будьте уважні при виборі розділу, не створюйте дублі, користуйтеся пошуком).
3.2. Продовження обговорення в старих темах, якщо вони не були повністю розкриті.
3.3. Підтримка дискусії, обмін досвідом, надання цікавої інформації, корисних посилань.
3.4. Створення автором теми фінального повідомлення з описом вирішення виниклої проблеми (у випадку, якщо тема створювалася з метою отримати пораду або допомогу інших учасників).

4. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ 

Використання нецензурних слів, мату і матозамінників, лічерство, хамство (у тому числі в репутації або в ПП), неповага до Правил і представників Адміністрації, а також:
4.1. Прояв зневажливого ставлення до співрозмовника, наклеп по відношенню до учасників форуму та інших осіб, образи щодо національності, расової, релігійної та політичної приналежності, мат (у тому числі і в прихованій формі), образи, особисті погрози щодо до учасника (учасників) форуму або інших осіб, а також на адресу модераторів, супермодераторів, адміністраторів, у тому числі в ПП. Якщо ви вважаєте якесь повідомлення образливим, використовуйте кнопку «Повідомити модератору». Відстоюючи свої інтереси самостійно і опускаючись до рівня опонента, будьте готові до адміністративного покарання.
4.2. Публікація реклами, розміщення оголошень з пропозиціями платних послуг, розсилка або спам через особисті повідомлення, публікації інших видів реклами і комерційних оголошень, а також створення тем типу «Зацініть». Забороняється реклама «реального заробітку в мережі» та інших МММ.
4.3. Використання в повідомленнях зображень, що не мають ніякого відношення до теми.
4.4. Використання в підписі червоного кольору, зображень великого розміру і «ваги», а також фраз і зображень, що містять нецензурні або образливі для інших учасників слова або образи. По висоті і ширині підпис має бути не більше 350х19. Максимально допустимий обсяг графічних файлів у підписі 50 Кб (сумарна вага всіх юзербарів і картинок, якщо такі є). Суворо заборонені будь-які посилання і картинки на «Speedtest».

У підписі забороняється використання провокаційних і образливих для кого б то не було гасел і заяв, наприклад, «Бандера - герой», «Янукович - наш президент», «собачьей мовой не разговариваю» або «.... - провокатор ». Рішення про допустимість того чи іншого висловлювання в підписі приймає Адміністрація, в тому числі і за скаргами користувачів. Повторне застосування таких гасел карається блокуванням облікового запису.

4.5. Розміщення в повідомленні або підписі посилань на ресурси, тематично дотичні або конкуруючі з нашим порталом, на інтернет-магазини, комерційні проекти, що надають послуги, які рекламують свою торгову марку або продукцію, а також на ті сторінки, які ведуть до різних способів заробітку. В окремих випадках модератор діє на свій розсуд.
4.6. Флуд (постинг малоінформативних повідомлень, у тому числі які складаються з одних смайлів) і офтоп (відхилення від теми, заданої автором; автором теми є учасник, що написав перше повідомлення в темі (шапка топіка)). Такі пости будуть видалятись, а їхні автори будуть каратися, при наявності повторних порушень - аж до бану. Якщо у вас виникає приватне питання до учасника дискусії, пишіть в ПП. До флуду прирівнюються повідомлення, що складаються з одних смайлів, беззмістовні повідомлення типу «Дякую, Щас заценим», 2 або більше однакових за змістом повідомлення в гілці, повідомлення типу "UP", флейм, істотний відхід від теми, створення і обговорення інших тем, у тому числі особистих, цікавих тільки двом-трьом учасникам, а також повідомлення великого обсягу, що не заховані під спойлер. Повторювані символи (більше 3-х) і більше одного повідомлення користувача поспіль (використовуйте функцію редагування, якщо хочете додати щось до вже написаного) також розцінюються як флуд.
4.7. Зловживання цитуванням - оверквотінг / гіперквотінг (цитування без необхідності). Також заборонено цитувати / лічити лінки, які були приховані тегом hide. Цитувати співрозмовника необхідно по мінімуму (іноді можна взагалі не цитувати, якщо ваше повідомлення йде відразу після заданого питання або повідомлення, на яке Ви хочете відповісти, достатньо написати, кому адресоване ваше повідомлення) . Множинні повтори одного й того ж тексту на одній і тій самій сторінці, тим більше з зображеннями, зайві і тільки засмічують форум, тому при цитуванні залишайте тільки ту частину повідомлення, яку ви хочете прокоментувати.
4.8. Створювати теми, що дублюють вже наявні відкриті теми (перед створенням нової теми використовуйте пошук), створювати однакові теми в різних розділах форуму, а також однакові повідомлення в різних темах. Крім того, рекомендується читати попередні пости в гілках або використовувати пошук в темі. Можливо, пропонований вами варіант вирішення проблеми вже запропонований, а уточнюючі питання вже задані.
4.9. Заборонено використовувати неінформативні заголовки – «Врятуйте», «Допоможіть», «Потрібна допомога!», «Питання», «Help Me», «SOS», «Срочно». Теми з подібними заголовками будуть видалятися без попередження, а їхні автори будуть покарані. Заголовок теми повинен відображати сенс питання або повідомлення, а не виражати Ваші емоції. Пам'ятайте, що від правильно сформульованої назви залежить подальший інтерес до теми, крім того, неінформативні заголовки ускладнюють пошук.
4.10. Використання ненормативної лексики в повідомленнях.
4.11. Навмисне спотворення мови, використання трансліту (мова спілкування форуму - російська чи українська). Бажано перевіряти грамотність Вашого повідомлення (як варіант - редактором Word), бо помилки ускладнюють розуміння питання або відповіді і можуть дратувати учасників обговорення.
4.12. Забороняється зловживати тегами форуму (в т.ч. смайликами), використовувати для постінгу повідомлень кольоровий (особливо червоний, у тому числі і в підписі ) і жирний шрифт. Виділення іншим кольором (крім червоного, червоний колір використовують модератори) припустимо тільки для того, щоб звернути увагу учасників форуму на якусь частину повідомлення. Також забороняється без видимої на те причини використовувати відмінні від стандартних шрифти, використовувати курсив (похилий текст), змінювати колір і розмір символів, використовувати в назві тем і тексті повідомлень ПЕРЕВАЖНО ВЕЛИКІ БУКВИ (це привілей адміністрації форуму).
4.13. Публікація матеріалів порнографічного змісту та посилань на них, їх пошук, викладання зображень, що містять порнографію, сцени жорстокості або будь-які інші зображення, що принижують або ображають інших користувачів.
4.14. Забороняється правити / видаляти повідомлення, після корегування їх модератором, крім випадків явної вказівки модератора відредагувати пост.
4.15. Забороняється розміщувати в підписі більше двох картинок, а також більше 4-х рядків тексту, всякого роду посилання, або повідомлення, що стосуються комерційних, або конкуруючих з нами порталів / сайтів.
4.16. Забороняється використовувати аватари об'ємом більше ніж 200 кілобайтів.

5. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ

5.1. Перед початком дискусій (створенням теми або написанням повідомлення) ознайомтеся з підрозділами форуму, їх тематикою, з наявними в них темами й оглядами, в тому числі й по цікавій для Вас тематиці.
5.2. Перед тим, як поставити запитання або створити тему, використовуйте пошук (графа пошуку знаходиться вгорі кожної сторінки) в шапці форуму. Назва теми (топіка) повинна бути короткою і інформативною. У своєму повідомленні постарайтеся докладно і зрозуміло викласти суть питання. Якщо в повідомленні багато тексту або зображень, використовуйте спойлер. Якщо ви є автором теми, в якій ви просили допомогти з вирішенням якої-небудь проблеми, після того, як ваше питання було вирішене, обов'язково відпишіться в темі про способи рішення і повідомте, чи потрібно закривати тему.
5.3. Відповідаючи на питання, необхідно враховувати можливу різницю в досвіді, відповіді повинні даватися по суті заданого питання і тільки в тому випадку, якщо Ви дійсно можете допомогти вирішити поставлену проблему. Забороняється давати які-небудь поради без знань предмету, а також розміщувати свідомо помилкову інформацію.

6. СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕНЬ

6.1. Якщо Ви бачите порушення Правил форуму, скористайтеся кнопкою «Повідомити модератору». Пам'ятайте, що ця кнопка використовується ТІЛЬКИ для скарг стосовно змісту повідомлення, а не в якості засобу спілкування і зв’язку з мoдepaтopом або для повідомлення про непрацюючі посилання (про непрацюючі посилання необхідно писати автору повідомлення в ПП).
6.2. Рішення про покарання порушника приймає адміністрація форуму - модератори, супермодератори і адміністратори. За порушення Правил виносяться покарання у вигляді попередження та зниження репутації, RO (read only, тобто тільки читання форуму) або бану, які видаються на термін від трьох днів до вічного бану: чим більше у вас попереджень, тим суворішими будуть наступні покарання. У разі регулярного порушення правил термін дії покрання може бути збільшений. У разі несправедливого покарання слід звернутися до адміністрації форуму з докладним роз'ясненням ситуації і, можливо, якщо Ви доведете свою правоту, покарання буде скасовано.
6.3. Користувач, що отримав п'ять попереджень, позбавляється доступу до форуму (вічний бан).
6.4. За особливо цинічне або регулярне порушення Правил, у тому числі при створенні раніше забаненим учасником нового облікового запису, можливий негайний і безстроковий бан, в тому числі за IP-адресою.

7. РЕПУТАЦІЯ

7.1. Репутація учасника показує кількісну оцінку рівня поваги до нього з боку інших учасників за діяльність, що здійснюється в рамках цього форуму. Рівень репутації учасника відображається під аватаром в профілі учасника.
7.2. Учасник може збільшити або зменшити репутацію іншому учаснику на одну одиницю, скориставшись кнопками + або -, які розташовані під аватаром.
7.3. Забороняється:
а) використання нецензурних слів, мату і матозамінників, хамство в репутації.
б) використання в підписі посилань (текстових, графічних) з автоматичним підняттям або зниженням репутації собі або будь-якому іншому учаснику форуму;
в) використання в підписі прохань, гасел, закликів (текстових, графічних) підвищити або знизити репутацію собі або будь-якому іншому учаснику форуму.
7.4. Прояв зневажливого ставлення до співрозмовника, наклеп щодо учасника форуму та інших осіб, образи стосовно національності, расової, релігійної та політичної приналежності, мат (у тому числі і в прихованій формі), образи, особисті погрози щодо учасника (учасників) форуму або інших осіб, а також на адресу модераторів, супермодераторів, адміністраторів.

Пам'ятайте, Правила необхідно виконувати, а їх незнання не звільняє Вас від відповідальності за їх порушення. Особливу увагу просимо звернути на той факт, що вирішення питань і конфліктних ситуацій, не передбачених правилами, завжди залишається на розсуд адміністраторів, супермодераторів і модераторів. Обговорювати дії адміністрації на форумі заборонено, для цього використовуйте приватні повідомлення.

Перейти до категорії

Час створення сторінки: 0.12 секунд